Pastel Easter Bunnies by Sprinks 500g
SKU: BG-SP-RABBIT-5BRAND: Sprinks
PASTEL EASTER BUNNIES Mix (500g) - by Sprinks
Sprinks brings you a creative range of sprinkles, cachous and other sugar decorations to brighten your baking.
(BG-SP-RABBIT-5)
| SKU | BG-SP-RABBIT-5 |
| Brand | Sprinks |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002520000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: S66Paw
Roberts Paw Patrol Sprinkle Mix 80g
$5.50
SKU: K-09OT541
Bling Pastel Sequin Mix - 1kg
$19.85
SKU: 09OT544
Bling UNICORN MIX- 1kg
$19.80
More From This Category
SKU: PC-750PYELL
Patty Pan Confeta 750 Pastel Yellow (500)
$24.20
SKU: ED3030
Non Pareils PINK (1Kg)
$12.95
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: ED3498
White Cross 33mm (120)
$37.85
SKU: PC-750PBLUE
Patty Pan Confeta 750 Pastel Blue (500)
$24.20
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED-BUNEGG
Bunny with Egg Assorted 30mm (180)
$66.00
SKU: ED-EASTEGG-MM
Easter Egg Asst 40mm ((96)
$39.20