Fiesta Assortment 32mm (Bx200)
SKU: ED3181BRAND: SFD Sugar Decorations
Fiesta Assortment Sugar Decorations
Handmade in Quality Royal Icing
Each piece approx 32mm high/wide
Total of 200 pieces in Box
(ED3181)
| SKU | ED3181 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2390kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3408
Double Candy Canes 40mm (Box 96)
$34.00
SKU: ED3180
Western Assortment 32mm (192)
$63.40
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED3500S
Tiffany Bow 25mm (Box 180)
$31.50
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: ED-MOTHER-3
Mothers Day Plaque 3 Designs 75 piece/box
$38.50
SKU: ED-TIFFBOW-BLK
Tiffany Bow 20mm BLACK (200)
$26.15