Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Lemon (Box 32)
SKU: ED3253BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3253)
| SKU | ED3253 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4750kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3234
Rose Spray White Medium 100mm (Bx 20)
$70.60
SKU: ED3131
Cattleya Orchid White 75-80mm (Box 16)
$27.00
SKU: PA-C10X12CLR
Clear Cake Box with Ribbon 10x10x12"
$9.95
SKU: WBP02012
Gift Box Butterfly & Flower Purple(10)
$4.46
SKU: FL2127
C/C Wrapper Pearl Pale Green Filigree (12)
$4.46
SKU: WBW01712
Gift Box Butterfly and Flower White (10)
$4.46
SKU: FL2075
Cupcake Wrapper Pearl Red Rose Flower (12)
$5.36
SKU: WBI01812
Gift Box Butterfly & Flower Ivory (10)
$4.46