Cupcake Wrapper Black Fence (12)
SKU: FL2070BRAND: Lemon Tree
Beautiful Lasercut Cupcake Wrappers
Base Diameter of 50mm
For those Special Cupcakes
Pack of 12 in Hangsell Bag
(FL2070)
| SKU | FL2070 |
| Barcode # | 9341625003849 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000135000m3 |
| Unit Of Measure | Pk12 |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: LA-09LO890
Lorann Oils Cherry Flavor 3.7ml
$4.65
SKU: MC-NATHAZ
Magic Colour Natural Colour Hazelnut 32g
$6.95
More From This Category
SKU: WBP01912
Gift Box Butterfly & Flower Pink (10)
$4.46
SKU: FL2005
Cupcake Wrapper Metallic Silver Filigree (12)
$4.46
SKU: WBW01712
Gift Box Butterfly and Flower White (10)
$4.46
SKU: ED3500S
Tiffany Bow 25mm (Box 180)
$31.50
SKU: ED3132
Hibiscus Pink Small 50mm (Box 25)
$38.00
SKU: WBP02012
Gift Box Butterfly & Flower Purple(10)
$4.46
SKU: FL2035
Cupcake Wrapper Pearl Red Hearts (12)
$4.46
SKU: ED3250
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Pink (Box 32)
$23.95