Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Red (Box32)
SKU: ED3252BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3252)
| SKU | ED3252 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4750kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ONDDANH
Bling Diamante 9cm Double Dancing Heart
$13.50
SKU: OR1011
Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
$6.84
SKU: FL2127
C/C Wrapper Pearl Pale Green Filigree (12)
$4.46
SKU: ED3251
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Lavender (Box32)
$23.95
SKU: CT2010
Song of the Heart Bride and Groom Topper
$23.36
SKU: ED3234
Rose Spray White Medium 100mm (Bx 20)
$70.60
SKU: ONDMRS
Bling Diamante 11.5cm Mr & Mrs
$13.05
SKU: WRH04813
Favour Box Red Hearts (10 Pieces)
$8.55