Ornament Dbl Heart/Arrow Gold (Pk 12)
SKU: OR1011BRAND: Statewide Food Distributors
(OR1011)
| SKU | OR1011 |
| Barcode # | 9341625008844 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000192000m3 |
| Unit Of Measure | Pkt |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: ED3234
Rose Spray White Medium 100mm (Bx 20)
$70.60
SKU: ED3251
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Lavender (Box32)
$23.95
SKU: PA-C8X10CLR
Clear Cake Box with Ribbon 8x8x10"
$8.95
SKU: WBI01812
Gift Box Butterfly & Flower Ivory (10)
$4.46
SKU: FL2035
Cupcake Wrapper Pearl Red Hearts (12)
$4.46
SKU: ONDMRS
Bling Diamante 11.5cm Mr & Mrs
$13.05
SKU: WBP01912
Gift Box Butterfly & Flower Pink (10)
$4.46
SKU: FL2075
Cupcake Wrapper Pearl Red Rose Flower (12)
$5.36