Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm White (Box32)
SKU: ED3249BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3249)
| SKU | ED3249 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.4750kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002304000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: FL2010
Cupcake Wrapper Pearl Pink Filigree (12)
$4.46
SKU: FL2125
Cupcake Wrapper Pearl Purple Filigree (12)
$4.46
SKU: FL2070
Cupcake Wrapper Black Fence (12)
$4.46
SKU: ED3250
Cupcake Rose W/Leaves 2.5cm Pink (Box 32)
$23.95
SKU: PA-C1218CLR
Clear Cake Box 12.5x12.5x18" High
$10.95
SKU: ONDMRS
Bling Diamante 11.5cm Mr & Mrs
$13.05
SKU: WBI01812
Gift Box Butterfly & Flower Ivory (10)
$4.46
SKU: ED3132
Hibiscus Pink Small 50mm (Box 25)
$38.00