Tiffany Bow 20mm BLACK (200)
SKU: ED-TIFFBOW-BLKBRAND: SFD Sugar Decorations
Black Tiffany Bows
20mm Wide
200 pcs per Box
(ED-TIFFBOW-BLK)
| SKU | ED-TIFFBOW-BLK |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.002560000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ZBG-RD-SUBNZ
Rolkem Super Bronze 10ml
$5.95
SKU: FC-BRONZE
Faye Cahill Lustre Bronze 20ml
$12.75
SKU: CC-NO9GL
NUMBER 9 - Rainbow Glitter Topper
$11.35
More From This Category
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED3025S
Red Lips 25mm (Box 180)
$39.70
SKU: ED3913
Aussie Rules Football 2D 32mm (128)
$39.40
SKU: ED3912
Soccer Ball 2D 32mm (128)
$43.35
SKU: ED3402L
Presents Assorted Colours 40mm (Box 96)
$32.95
SKU: ED3411
3 Prong Christmas Holly (180)
$59.10
SKU: ED3181
Fiesta Assortment 32mm (Bx200)
$58.05