Leaves Small Green On Wire 30mm 150 (Box)
SKU: ED3530BRAND: SFD Sugar Decorations
(ED3530)
| SKU | ED3530 |
| Brand | SFD Sugar Decorations |
| Shipping Weight | 0.2050kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001152000m3 |
| Unit Of Measure | Box |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CBOX-30206
Cookie & Slice Box 30 x 20 x 6 cm with Window
$1.00
SKU: CBOX-35246
Cookie Box 35 x 24 x 6 cm High
$1.00
More From This Category
SKU: ED-TIFFBOW-BLK
Tiffany Bow 20mm BLACK (200)
$26.15
SKU: ED3025L
Red Lips 40mm (Box 96)
$22.53
SKU: ED3239
Easter Eggs Assorted 30mm (180)
$60.25
SKU: ED3025S
Red Lips 25mm (Box 180)
$39.70
SKU: ED3913
Aussie Rules Football 2D 32mm (128)
$39.40
SKU: ED3912
Soccer Ball 2D 32mm (128)
$43.35
SKU: ED3402L
Presents Assorted Colours 40mm (Box 96)
$32.95
SKU: ED3411
3 Prong Christmas Holly (180)
$59.10