Cookie & Slice Box 30 x 20 x 6 cm with Window
SKU: CBOX-30206BRAND: Statewide Food Distributors
SAVE -Buy in Cartons of 100
Rated 5/5 based on 1 reviews.Cookie & Slice Box with Clear Window
30 x 20 x 6 cm
300g White Milkboard
Slide in Base and Sleeve with Window
Suitable for Doughnuts, Cookies and Slices
Supplied flat packed
(CBOX-30206)
| SKU | CBOX-30206 |
| Barcode # | 9341625001685 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.580m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.470m |
| Shipping Cubic | 0.000272600m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Fast Delivery
16 February 2021Fast Delivery good quality boxes
(5)
Others Also Bought
SKU: PA4271S
12 Macaron Box WHITE - Large Macarons
SKU: EI-PHOTO-A4
PhotoFrost Ultimate A4 Edible Icing Sheet (Pk 25)
$55.00
SKU: PA-24MAC55
24 Macaron Box with Divider - Large Macarons
SKU: SFD-B255X175
Biscuit Box Rectangle 25.5 x 17.5 x 5 cm High
SKU: SFD-B22114
Biscuit Box 22.5 x 11.5 x 4 cm High
More From This Category
SKU: MBEN48KR
Mart Box End Cap 48mm Kraft
$13.00
SKU: CON-SB360-X
Slice and Log Box 36 x 13 x 3.5 cm PE Coated (100)
$49.00
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50
SKU: WCTS255
White Catering Tray Small 255x155x80
SKU: PA-9X9X2
Biscuit Box 9x9x2cm Flat Packed - Full Ctn 200
$0.65
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95