Biscuit Box 22.5 x 11.5 x 4 cm High
SKU: SFD-B22114BRAND: Statewide Food Distributors
Save - Buy in Cartons of 200
Protect and present your baked goods during transport with Biscuit Boxes
Lid has a transparent viewing window to showcase your biscuits
Easy to assemble boxes
High quality 300gsm milk board
Sold in Singles or Cartons of 200 boxes
(SFD-B22114)
| SKU | SFD-B22114 |
| Barcode # | 9341625008653 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Shipping Cubic | 0.000155100m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CCBOX4
4 Hole Cupcake Box 170x170x80mm Std WHITE
SKU: PA4271S
12 Macaron Box WHITE - Large Macarons
SKU: SFD-B255X175
Biscuit Box Rectangle 25.5 x 17.5 x 5 cm High
SKU: LO-BCB320
Loyal Biscuit Box 32 x 25 x 5 cm High
$2.95
SKU: WCTLM
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTM
$0.80
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: SFD-BB175
Clear Lid Biscuit Box 6.75x4.5x1.5in High
More From This Category
SKU: SCC978951
White Bento 8 Hole Cupcake Box
$4.50
SKU: PA-D380290
Cookie and Donut Box 375x285x60mm
SKU: WCTLM
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTM
$0.80
top seller
SKU: CHBOX4
4 Chocolate Box with Clear Lid 8x8x3cm
$0.95
SKU: MARTB48
Mart Box Custom Clear Box Kit 48mm x 15m
$98.00
SKU: MBEN48KR
Mart Box End Cap 48mm Kraft
$13.00
SKU: MBEN48BLK
Mart Box End Cap 48mm Black
$12.00