12 Macaron Box WHITE - Large Macarons
SKU: PA4271SBRAND: Statewide Food Distributors
12 Macaron Box for 50-55mm Macarons
Fits 12 Macarons on Edge
175mm x 105mm x 50mm H
Slide In Box with Window Cover and Centre Divider
Supplied Flatpacked
Also suitable for Chocolates or Cookies
(PA4271S)
| SKU | PA4271S |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000080000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: SFD-B255X175
Biscuit Box Rectangle 25.5 x 17.5 x 5 cm High
SKU: SFD-B22114
Biscuit Box 22.5 x 11.5 x 4 cm High
SKU: HFCP-500G
HIGH FAT COCOA POWDER | 500G
$28.50
SKU: WCTLM
LID White with PET Window suits Catering Tray WCTM
$0.80
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
More From This Category
SKU: BG-PP-TREAT16
Treat Box with 16 Cavity Insert (Pack of 5)
$6.50
SKU: MBEN48KR
Mart Box End Cap 48mm Kraft
$13.00
SKU: PA4260SK
4 Classic Macaron Box Kraft - 4 Classic/3 Large Ma
SKU: SFD-BB255
Clear Lid Biscuit Box 10x7x2in High
SKU: PETCTLS
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTS255
$0.50
SKU: SFD-BB155
Clear Lid Biscuit Box 6x6x1in High
SKU: PETCTLM
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTM360
$0.80