Colour Mill GLITZ Blend Edible WHITE 10ml
SKU: CMG10WTEBRAND: Colour Mill
Like glistening specks of fairy dust, Colour Mill's ethereal White Glitz Blend offers a fairy-like charm and simple shimmer to your cookies, cakes & bakes.
Bring a little bling to your baking with Colour Mill's gem in a jar, Glitz Blend. Designed to add that extra dazzle and delight to cupcakes, cookies, cakes and more. Made from food-safe ingredients, Glitz Blend guarantees your bakes will be a feast for the eyes and taste buds. So go ahead, sprinkle that sparkle!
(CMG10WTE)
| SKU | CMG10WTE |
| Barcode # | 9359940004380 |
| Brand | Colour Mill |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: DC-ZENBO00C
ZEN CLEAR LID suits ZEN Bowls (50)
$26.25
SKU: KSCCS008
Katy Sue ROPE BORDER Silicone Mould
$25.00
SKU: CT3HLF
LOYAL Elite Anodised cake Tin Half Slab 12x16x3"
$42.75
SKU: KSCE0126
Katy Sue MINI JUNGLE LEAVES Silicone Mould
$16.95
SKU: CMG10GLD
Colour Mill GLITZ Blend Edible GOLD 10ml
$5.65
SKU: BG-WHBL435
Bloom Baking Cup WHITE (24pk)
$4.45
SKU: KSCE0112
Katy Sue PRESENTS Silicone Mould
$25.00