Sanding Sugar SILVER 100g
SKU: IN-SSSILVERBRAND: Lemon Tree
Sanding Sugar is great for adding sparkle your cookies, cakes, cupcakes and other baked goods.
Net Weight: 100g in Hangsell bag
Storage: Store in a cool, dry area
(IN-SSSILVER)
| SKU | IN-SSSILVER |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: IC1006
Icing CakeArt White 1kg (tub)
$10.75
SKU: BG-PC500GR
Standard #550 Green Foil Baking Cup (50pk)
$3.75
SKU: CCVAN5LTS
Cake Craft Vanilla Bean Paste With Seeds 5 Lts
$245.00
More From This Category
SKU: IN-SSYELLOW
Sanding Sugar YELLOW 100g
$6.45
SKU: SP-SSYEL-500
Sanding Sugar YELLOW 500g | Sprinks
$18.95
SKU: IN-SSRED
Sanding Sugar RED 100g
$6.45
SKU: IN-SSLTBLUE
Sanding Sugar LIGHT BLUE 100g
$6.45
SKU: IC1100
NonStick Sugar 500g Bag
$4.05
SKU: IN-SSGOLD
Sanding Sugar GOLD100g
$6.45
SKU: IN-SSORANGE
Sanding Sugar ORANGE 100g
$6.45
SKU: IN-SSBLACK
Sanding Sugar BLACK 100g
$6.45