Sanding Sugar BLACK 100g
SKU: IN-SSBLACKBRAND: Lemon Tree
Sanding Sugar is great for adding sparkle your cookies, cakes, cupcakes and other baked goods.
Net Weight: 100g in Hangsell bag
Storage: Store in a cool, dry area
(IN-SSBLACK)
| SKU | IN-SSBLACK |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CML-BOST
Colour Mill Oil Based Colour Booster 20ml
$6.95
SKU: 09FO466
Fondtastic YELLOW Fondant 2lb/908g
$15.20
More From This Category
SKU: SP-SSYEL-500
Sanding Sugar YELLOW 500g | Sprinks
$18.95
SKU: IN-SSSHIMGOLD
Sanding Sugar SHIMMERING GOLD 100g
$6.45
SKU: SP-SSLBU-500
Sanding Sugar LIGHT BLUE 500g | Sprinks
$18.95
SKU: IN-SSFUCHSIA
Sanding Sugar FUCHSIA100g
$6.45
SKU: IN-SSGOLD
Sanding Sugar GOLD100g
$6.45
SKU: SP-SSRED-500
Sanding Sugar RED 500g | Sprinks
$18.95
SKU: IN-SSLTBLUE
Sanding Sugar LIGHT BLUE 100g
$6.45
SKU: IN-SSRAINB
Sanding Sugar RAINBOW 100g
$6.45