Colour Mill GLITZ Blend Edible ROSE GOLD 10ml
SKU: CMG10ROSBRAND: Colour Mill
Colour Mill Rose Gold Glitz Blend exudes a soft and muted warmth, reminiscent of the gentle blush of blooming petals. Pairs beautifully with neutral tones, adding a touch of sophistication and sparkle to any bake!
Bring a little bling to your baking with Colour Mill's gem in a jar, Glitz Blend. Designed to add that extra dazzle and delight to cupcakes, cookies, cakes and more. Made from food-safe ingredients, Glitz Blend guarantees your bakes will be a feast for the eyes and taste buds. So go ahead, sprinkle that sparkle!
(CMG10ROS)
| SKU | CMG10ROS |
| Barcode # | 9359940004410 |
| Brand | Colour Mill |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CMA20MST
Colour Mill Aqua Mustard 20ml
$5.95
SKU: CMA20TEL
Colour Mill Aqua Teal 20ml
$5.95
SKU: CMA20RAS
Colour Mill Aqua Raspberry 20ml
$5.95
SKU: CMA20EUC
Colour Mill Aqua Eucalyptus 20ml
$5.95
SKU: CML-BURG
Colour Mill Oil Based Colour BURGUNDY 20ml
$6.95
More From This Category
SKU: KSCE0126
Katy Sue MINI JUNGLE LEAVES Silicone Mould
$16.95
SKU: HFCP-500G
HIGH FAT COCOA POWDER | 500G
$28.50
sale
SKU: HN-4MM-PURP
4mm Cachous PURPLE 1kg Hatziyiannakis
$22.00 WAS $44.00
SKU: OT-09OT932
Over The Top Silky Smooth Icing 1L
$14.65
SKU: BG-PMBL25BC
Bloom Baking Cup PASTEL MIX (25pk)
$4.45
SKU: KSCA0017
Katy Sue MINIATURE DIY SET Silicone Mould
$21.75
SKU: V-CHC-WCC-2.5
Premium WHITE CHOC Compound Coins 2.5kg
$42.40