MEDLEY SPRINKLES - PINK 65G
SKU: 09OT616BRAND: Over The Top
Edible Bling 65G
Add a touch of Bling to your Creation
100% Edible
Allegen Free
Avilable in 13 Differant vibrant Lovable Colours
Made in China
(09OT616)
| SKU | 09OT616 |
| Barcode # | 9342856015144 |
| Brand | Over The Top |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.025m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.025m |
| Shipping Cubic | 0.000006000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: KSCA0017
Katy Sue MINIATURE DIY SET Silicone Mould
$21.75
SKU: SP-PBASE
- Sprinks PAINT BASE MIX 15ml
$7.15
SKU: KSCE0069
Katy Sue SEASHELLS Silicone Mould
$28.00
sale
SKU: HN-5MM-BORDX
5mm Cachous BOURDEAUX RED 1kg Hatziyiannakis
$22.00 WAS $44.00
SKU: PETCTLM
LID Clear PET to suit Catering Tray WCTM360
$0.80
SKU: SP-RAINBOW-5
HUNDREDS OF RAINBOWS Handcut Toppers 500g Bag
$59.00
SKU: BG-SLBL437
Bloom Baking Cup SILVER (24pk)
$4.45
SKU: OT-09OT932
Over The Top Silky Smooth Icing 1L
$14.65