Pre Cut Silicon Paper 10" Round Bulk ( 1000Pcs)
SKU: SBB10BRAND: Statewide Food Distributors
Product Description
Pre Cut Grease Proof Baking Discs to fit 10" (25 cm) Round Tin
1,000 Liners
Single Use Only
100% Made and packed in Australia .
(SBB10)
| SKU | SBB10 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000128000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: HA8140
Stencil Checkerboard Cake Side
$14.95
SKU: MM-MJM-07
Marvelous Molds - Debonair Brooch Mold
$38.00
SKU: SP-7242
Sweetapolita Bake the World Happy Sprinkle Medley
$10.00
More From This Category
SKU: CBCT280
Catering Tray #2 With Lid
SKU: CMG10ROS
Colour Mill GLITZ Blend Edible ROSE GOLD 10ml
$5.65
SKU: CT4R07
LOYAL Elite 4" DEEP Cake Tin 7" Round
$14.25
SKU: CMG10WTE
Colour Mill GLITZ Blend Edible WHITE 10ml
$5.65
SKU: DC-ZENBO00
ZEN Bowl CLEAR 460ml (50)
$37.80
SKU: DC-ZENBO02
ZEN Bowl BLACK 460ml (50)
$37.80
SKU: HN-5MM-BORDX
5mm Cachous BOURDEAUX RED 1kg Hatziyiannakis
$44.00
SKU: SP-OIBASE
- Sprinks OIL BASE MIX 15ml
$5.15