Plain Wrapping paper 760X600 MM 15kg
SKU: SFD-WP15BRAND: Lemon Tree
Bulk product- pick up item only -freight cost will Extra
(SFD-WP15)
| SKU | SFD-WP15 |
| Brand | Lemon Tree |
| Shipping Weight | 15.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.620m |
| Shipping Cubic | 0.089280000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: 09OT616
MEDLEY SPRINKLES - PINK 65G
$4.50
SKU: CT3HLF
LOYAL Elite Anodised cake Tin Half Slab 12x16x3"
$42.75
More From This Category
SKU: BG-LCBL434
Bloom Baking Cup PASTEL LILAC (24pk)
$4.45
SKU: DC-ZENTR01
ZEN Tray WHITE 110 x 245mm (50)
$57.75
SKU: BG-GDBL436
Bloom Baking Cup GOLD (24pk)
$4.45
SKU: CT4R10
LOYALE / MONDO 4" DEEP Cake Tin 10" Round
$22.50
SKU: KSCE0076
Katy Sue UNICORN EARS HORN & LASHES
$16.95
SKU: BG-BLBL431
Bloom Baking Cup PASTEL BLUE (24pk)
$4.75
SKU: DC-ZENBO00C
ZEN CLEAR LID suits ZEN Bowls (50)
$26.25