Rose Spirit 500ml
SKU: IC8015BRAND: Carolines Sugar Art
Rose Spirit 500ml
NOT FOR RETAIL SALE
For Sale to Professional Cake Decorators and Businesses ONLY
Cannot be shipped Express Post or Air Freight
(IC8015)
| SKU | IC8015 |
| Brand | Carolines Sugar Art |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000931000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4-WR12
4mm MDF Board White Round 12"
$3.15
SKU: CM-5061
Chefmaster Red Red Liqua-Gel 2.3oz/68ml
$8.50
SKU: CM-5016
Chefmaster Sky Blue Liqua-Gel 2.3oz/68ml
$8.50
More From This Category
SKU: IN418233
RASPLUM Jam Filling 14kg *Special Order
$98.45
SKU: IC8009
Rose Spirit (50 ml)
$5.45
SKU: IC8008
Acetic Acid 50ml
$3.12
SKU: IN311002-I
Bakels ACTIWHITE Meringue Powder - Special Order
$235.00
SKU: IN-COCOABLK-500
Callebaut BLACK COCOA Powder 500g
$28.50
SKU: CCVAN1LTS
Cake Craft Vanilla Clear Flavour 1 Lts
$32.00
SKU: IN438002
Bakels Chocolate Apito Paste 5kg *Special Order
$176.00
SKU: IN211002
Bakels OVALETT Stabiliser 5KG *SPECIAL ORDER
$127.00