Glycerine (50ml)
SKU: IC8004BRAND: Statewide Food Distributors
(IC8004)
| SKU | IC8004 |
| Barcode # | 9341625009452 |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000144000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CCSCI4348
Cake Craft Tylose CMC 1KG
$55.00
SKU: IN431102
Bakels Caramel Apito Paste 1kg *Special Order
$95.25
SKU: BG-SCTITAN01
Sugar Crafty Titanium Dioxide White 100g
$11.95
SKU: IN420752
Cream Cheese RTU Fudge 11.5kg *Special Order
$135.00
SKU: CCSCI4324
Cake Craft Titanium Dioxide 1kg
$55.00
SKU: IN311002-I
Bakels ACTIWHITE Meringue Powder - Special Order
$235.00
SKU: IN431003
Bakels Lemon Apito Paste 1kg *Special Order
$45.00
SKU: IC8005
Glucose (350g)
$7.38