Bakels Chocolate Apito Paste 5kg *Special Order
SKU: IN438002BRAND: Bakels
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
(IN438002)
| SKU | IN438002 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 5.1000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IN-SPRINK
Bakels Sprink Aerosol Release Spray 450g
$15.50
SKU: IC8008
Acetic Acid 50ml
$3.12
SKU: IC9100
Invertase 25ml
$7.37
SKU: SP-01112
SPRINKS Rose Spirit 100ml
$5.75
SKU: SCI4287
Cake Craft Titanium Dioxide 70g
$8.95
SKU: CCVAN5LTS
Cake Craft Vanilla Bean Paste With Seeds 5 Lts
$245.00
SKU: CCSCI4324
Cake Craft Titanium Dioxide 1kg
$55.00
SKU: IN211002
Bakels OVALETT Stabiliser 5KG *SPECIAL ORDER
$127.00