Bakels Caramel Apito Paste 1kg *Special Order
SKU: IN431102BRAND: Bakels
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
(IN431102)
| SKU | IN431102 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IN442003
Bakels Raspberry Apito Paste 1kg *Special Order
$54.85
SKU: IC8004
Glycerine (50ml)
$5.50
SKU: SOLITE15
Solite Vegetable Creaming Shortening 15kg
$110.00
SKU: IN562003
Bakels Biscuit Crumb Base 15kg *Special Order
$160.00
SKU: IN166231
Creme Shortening MB Bakels 15kg *SPECIAL ORDER
$108.00
SKU: IN452104
Bakels Vanilla Apito Essence 1kg *Special Order
$100.00
SKU: IN420752
Cream Cheese RTU Fudge 11.5kg *Special Order
$135.00
SKU: IC9100
Invertase 25ml
$7.37