(IC8008)
| SKU | IC8008 |
| Brand | Cake Art |
| Shipping Weight | 0.1180kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000144000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IN-SPRINK
Bakels Sprink Aerosol Release Spray 450g
$15.50
SKU: IN420752
Cream Cheese RTU Fudge 11.5kg *Special Order
$135.00
SKU: IN431003
Bakels Lemon Apito Paste 1kg *Special Order
$45.00
SKU: CCSCI4348
Cake Craft Tylose CMC 1KG
$55.00
SKU: IN418233
RASPLUM Jam Filling 14kg *Special Order
$98.45
SKU: CCVAN5LTS
Cake Craft Vanilla Bean Paste With Seeds 5 Lts
$245.00
SKU: IN336503
Bakels Instant Custard Mix 12.5kg *Special Order
$140.00
SKU: IN-COCOABLK-500
Callebaut BLACK COCOA Powder 500g
$28.50