Millionaires Caramel MB 12.5kg *Special Order
SKU: IN471808BRAND: Bakels
ETA 2-3 Days from Order
Special Order Item - ETA 2-3 days from order
|
Product Name: |
Bakels Millionaires Caramel MB |
|||||||||||||||||||||||||
|
Product Code: |
471808 |
|||||||||||||||||||||||||
|
Description: |
A brown coloured filling. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Function: |
Ready to use from the pail. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Ingredient Listing: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Packaging: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Shelf Life & Storage: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Nutrition Information (per 100g): |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|
All quantities expressed in the nutrition information are average quantities only. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Allergens: |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Country of Origin: |
|
(IN471808)
| SKU | IN471808 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 13.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.018750000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IC8015
Rose Spirit 500ml
$24.75
SKU: IC9100
Invertase 25ml
$7.37
SKU: IN442003
Bakels Raspberry Apito Paste 1kg *Special Order
$54.85
SKU: IN418233
RASPLUM Jam Filling 14kg *Special Order
$98.45
SKU: IN438002
Bakels Chocolate Apito Paste 5kg *Special Order
$176.00
SKU: IN166231
Creme Shortening MB Bakels 15kg *SPECIAL ORDER
$108.00
SKU: IN311002-I
Bakels ACTIWHITE Meringue Powder - Special Order
$235.00
SKU: IN431003
Bakels Lemon Apito Paste 1kg *Special Order
$45.00