(IC8005)
| SKU | IC8005 |
| Barcode # | 9341625008042 |
| Brand | Cake Art |
| Shipping Weight | 0.4020kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000588000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: CCVAN5LTS
Cake Craft Vanilla Bean Paste With Seeds 5 Lts
$245.00
SKU: CCSCI4348
Cake Craft Tylose CMC 1KG
$55.00
SKU: IN166231
Creme Shortening MB Bakels 15kg *SPECIAL ORDER
$108.00
SKU: IN442003
Bakels Raspberry Apito Paste 1kg *Special Order
$54.85
SKU: IN336503
Bakels Instant Custard Mix 12.5kg *Special Order
$140.00
SKU: IC9100
Invertase 25ml
$7.37
SKU: IN135902-I
Bakels Tinmax 5kg *Special Order
$105.00
SKU: IN311002-I
Bakels ACTIWHITE Meringue Powder - Special Order
$235.00