Bakels Strawberry Apito Paste 1kg *Special Order
SKU: IN441003BRAND: Bakels
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
(IN441003)
| SKU | IN441003 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: SP-01112
SPRINKS Rose Spirit 100ml
$5.75
SKU: IN431003
Bakels Lemon Apito Paste 1kg *Special Order
$45.00
SKU: CCSCI4348
Cake Craft Tylose CMC 1KG
$55.00
SKU: IN452104
Bakels Vanilla Apito Essence 1kg *Special Order
$100.00
SKU: IC8004
Glycerine (50ml)
$5.50
SKU: SOLITE750
Solite Vegetable Creaming Shortening 750g
$12.25
SKU: IN418233
RASPLUM Jam Filling 14kg *Special Order
$98.45
SKU: IN311002-I
Bakels ACTIWHITE Meringue Powder - Special Order
$235.00