Cake Craft Vanilla Bean Paste With Seeds 5 Lts
SKU: CCVAN5LTSBRAND: Cake Craft Australia
Flavour your edible bakery products, ice cream and beverages with our delicious liquid flavours.
(CCVAN5LTS)
| SKU | CCVAN5LTS |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 5.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.060000000m3 |
| Unit Of Measure | L |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IN418233
RASPLUM Jam Filling 14kg *Special Order
$98.45
SKU: IN-SPRINK
Bakels Sprink Aerosol Release Spray 450g
$15.50
SKU: IN442003
Bakels Raspberry Apito Paste 1kg *Special Order
$54.85
SKU: IC8004
Glycerine (50ml)
$5.50
SKU: IN441003
Bakels Strawberry Apito Paste 1kg *Special Order
$63.65
SKU: IN311002-I
Bakels ACTIWHITE Meringue Powder - Special Order
$235.00
SKU: SOLITE750
Solite Vegetable Creaming Shortening 750g
$12.25
SKU: CCVAN1LTS
Cake Craft Vanilla Clear Flavour 1 Lts
$32.00