Bakels Choc Hedgehog Slice Mix 10kg *Special Order
SKU: IN386403-IBRAND: Bakels
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
(IN386403-I)
| SKU | IN386403-I |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 10.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.036000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IN381501
Bakels Vegan Cake Mix 12.5kg *SPECIAL ORDER
$112.00
SKU: IN382301
Bakels Shortbread Mix 15kg *Special Order
$119.00
SKU: IN382601
Bakels Apito Utility Cake Mix 15Kg - SPECIAL ORDE
$105.00
SKU: IN297372
Bakels GLUTEN FREE Health Baking Mix 10kg *SPECIA
$122.00
SKU: IN383901
Bakels Chocolate Muffin Mix 15kg *Special Order
$98.75
SKU: IN382151-I
Bakels Light Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$162.00