Bakels Shortbread Mix 15kg *Special Order
SKU: IN382301BRAND: Bakels
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
(IN382301)
| SKU | IN382301 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 15.5000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.024000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: IC371371
Bakels Multipurpose Sponge Mix 15kg
$95.00
SKU: IN383541
Bakels Almond No Flour Mix 15kg *Special Order
$200.00
More From This Category
SKU: IC386341
Bakels Banana Bread Mix 15kg *Special Order
$187.50
SKU: IN376001
Bakels Cake Donut Mix 15kg *Special Order
$91.00
SKU: IC383771
Bakels Red Velvet Cake Mix 15kg
$125.00
SKU: IN383901
Bakels Chocolate Muffin Mix 15kg *Special Order
$98.75
SKU: IC579003
Bakels Cheesecake Mix Pettina 10kg *Special Order
$280.00
SKU: IN382151-I
Bakels Light Fruit Cake Mix 15kg *Special Order
$162.00
SKU: IN381501
Bakels Vegan Cake Mix 12.5kg *SPECIAL ORDER
$112.00