Bakels Cheesecake Mix Pettina 10kg *Special Order
SKU: IC579003BRAND: Bakels
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Not Stocked Item - Available to order with 2-3 Day ETA
Premix for a delicious Lemon flavoured cheesecake
(IC579003)
| SKU | IC579003 |
| Brand | Bakels |
| Shipping Weight | 11.5000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.024000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: IN317012-I
Bakels Macaron Mix 10kg - *SPECIAL ORDER
$188.00
SKU: IC383001
Bakels Pettina Chocolate Cake Mix 15kg *SPECIAL O
$145.00
SKU: V-CMS-BRM-1
Chocolate Fudge Brownie Cake Mix 1kg
$22.45
SKU: IN375231
Bakels Eggless Vanilla Cake Mix 15kg *SPECIAL ORDE
$107.00
SKU: IN297372
Bakels GLUTEN FREE Health Baking Mix 10kg *SPECIA
$122.00
SKU: IC386341
Bakels Banana Bread Mix 15kg *Special Order
$187.50
SKU: IN382301
Bakels Shortbread Mix 15kg *Special Order
$107.00
SKU: V-CMS-OVM-1
Orange Velvet Cake Mix 1kg (Orange Flavour)
$22.45