Glitter Pastel Baby Green
SKU: GL1400BRAND: Rainbow Dust Colours
(GL1400)
| SKU | GL1400 |
| Barcode # | 5060197931643 |
| Brand | Rainbow Dust Colours |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000400000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: CB4-SR06
4mm MDF Board Silver Round 06"
$1.55
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
SKU: CCBOX4-LG
4 Hole Cupcake Box 180x180x100mm Large WHITE
More From This Category
SKU: ED3499
White Cross Maltese 33mm (120)
$35.55
SKU: PC-750PBLUE
Patty Pan Confeta 750 Pastel Blue (500)
$24.20
SKU: ONDMCROSS
Bling Diamante 8cm Maltese Cross
$8.25
SKU: PC-750PPNK
Patty Pan Confeta 750 Pastel Pink (500)
$24.20
SKU: HA7503
Cutter S/Steel Baby Bib Small (Ea)
$4.56
SKU: BBW02112
Baby Carriage White (10pce)
$4.45
SKU: ONDCROSS
Bling Diamante 5cm Cross
$5.95
SKU: BBB02412
Baby Carriage Blue (10pce)
$4.45