Stencil Baby Face Set Large
SKU: HA9280BRAND: Designer Stencils
(HA9280)
| SKU | HA9280 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Shipping Cubic | 0.000056000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-TULIPS
Scandi Tulips Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-RETPLK
Retro Polka Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-JHHOLID
Jolly Happy Holidays Stencil
$8.75
SKU: CC-MS030
Kiss Me Mesh Stencil
$35.00
SKU: EA-ST-RFESTIVE
Rainbow Festive Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-ILLMARB
Illusion Marble Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-SPCITY
Sprinkle City Stencil
$8.55
SKU: HA9080
Stencil Beach Cupcakes Set Large
$7.82