Stencil Crewel Cake Side
SKU: HA8150BRAND: Designer Stencils
This one layer design is made of 10 mm plastic for repeated high quality use. The dimensions are 2.7"H x 9.1"W.
(HA8150)
| SKU | HA8150 |
| Barcode # | 9341625002804 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-RETWIG
Retro Wiggle Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-FWAVE
Fireworks Wave Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-RAINBH
Rainbow Boho Stencil
$8.55
SKU: HA9030
Stencil Small Bridal Collection Set
$7.82
SKU: EA-ST-STNIGHT
Starry Night Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-AZEBRA
Animal Zebra Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-JHHOLID
Jolly Happy Holidays Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-JGINGER
Jolly Gingerbread Stencil
$8.75