Stencil Mini Butterfly Cupcake Tops
SKU: HA9220BRAND: Designer Stencils
This butterfly candy/cookie top set includes three different designs and fits within 2" circle. Stencils are made of durable 10 mil food grade plastic for high-quality, professional, repeat use.
(HA9220)
| SKU | HA9220 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-SUNFLWR
Scandi Sunflower Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-TULIPS
Scandi Tulips Stencil
$8.55
SKU: HA9050
Stencil Baby Animals Cupcake/Cookie Set Large
$7.82
SKU: HA8130
Stencil Shell Variety Side
$10.40
SKU: EA-ST-BOLLY
Bollywood Stencil
$8.55
SKU: HA8180
Stencil Blooming Cherry Tree No.5
$11.14
SKU: HA8100
Stencil Whimsical Flower Cake Side
$13.07
SKU: HA9090
Stencil Damask Icon Set
$10.40