Stencil Leopard Skin
SKU: HA8192BRAND: Designer Stencils
This leopard skin cake side stencil measures 6"H x 13"W and is cut out of 10 mil, durable food-grade plastic.
(HA8192)
| SKU | HA8192 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
More From This Category
SKU: EA-ST-JMERCHRIS
Jolly Merry Christmas Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-GRSCALES
Grande Scales Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-RETARRW
Retro Arrow Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-JEWEL
Grande Jewel Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-RETPLK
Retro Polka Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-CANDYC
Candy Cane Scattered Stencil
$8.75
SKU: HA8060
Stencil Fleur De Lis Side Tier 2
$8.71
SKU: HA9080
Stencil Beach Cupcakes Set Large
$7.82