Stencil Delft Flower Set Large
SKU: HA9070BRAND: Designer Stencils
Fits 3.75 Inch.
(HA9070)
| SKU | HA9070 |
| Barcode # | 9341625002934 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA8020
Alphabet Calligraphy Set
$18.48
SKU: HA9260
Stencil Animal Skin Cookie Set
$12.96
SKU: EA-ST-ARCHES
Grande Arches Stencil
$8.55
SKU: HA9200
Stencil Mini Shell Icon Cupcake Set
$4.46
SKU: EA-ST-RFESTIVE
Rainbow Festive Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-HEARTSS
Hearts Scattered Stencil
$8.55
SKU: HA8089
Stencil Damask Cake Tier No.4
$7.43
SKU: HA1010
Stencil Chandelier Set
$10.08