Stencil Fleur De Lis Side Tier 2
SKU: HA8060BRAND: Designer Stencils
(HA8060)
| SKU | HA8060 |
| Barcode # | 0787484001395 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-JMERCHRIS
Jolly Merry Christmas Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-GRSCALES
Grande Scales Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-RETARRW
Retro Arrow Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-JEWEL
Grande Jewel Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-RETPLK
Retro Polka Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-CANDYC
Candy Cane Scattered Stencil
$8.75
SKU: HA8192
Stencil Leopard Skin
$19.80
SKU: HA9080
Stencil Beach Cupcakes Set Large
$7.82