Stencil Balloon Side
SKU: HA8040BRAND: Designer Stencils
(HA8040)
| SKU | HA8040 |
| Barcode # | 9341625002699 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: 09OT582
Edible Bling Frozen Mix 65G
$4.35
SKU: LO-LFG24RP
SUNRISE Floral Wire 24g Green (50pcs)
$4.45
SKU: LO-LSS20
Loyal Bench Scraper 20x5CM
$27.50
More From This Category
SKU: EA-ST-EVIL
Evil Eye Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-GEOSPIN
Geo Spinner Stencil
$8.55
SKU: HA9090
Stencil Damask Icon Set
$10.40
SKU: EA-ST-GRFOUNT
Grande Fountain Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-CANDYC
Candy Cane Scattered Stencil
$8.75
SKU: HA9220
Stencil Mini Butterfly Cupcake Tops
$5.20
SKU: HA8150
Stencil Crewel Cake Side
$7.03
SKU: EA-ST-JEWEL
Grande Jewel Stencil
$8.55