Stencil Floating Bubbles Cake Top
SKU: HA9100BRAND: Designer Stencils
(HA9100)
| SKU | HA9100 |
| Barcode # | 9341625002965 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA9200
Stencil Mini Shell Icon Cupcake Set
$4.46
SKU: EA-ST-LEAFP
Leaf Pine Stencil
$8.75
SKU: EA-ST-RAINHTS
Rainbow Hearts Stencil
$8.55
SKU: HA9090
Stencil Damask Icon Set
$10.40
SKU: CC-MS023
Cloudberry Mesh Stencil
$35.00
SKU: EA-ST-FSPIRAL
Fireworks Spiral Stencil
$8.55
SKU: HA1100
C192 Small Baby Collection 1.5"
$6.48
SKU: EA-ST-GEOMAZE
Geo Maze Stencil
$8.55