Stencil Checkerboard Cake Side
SKU: HA8140BRAND: Designer Stencils
(HA8140)
| SKU | HA8140 |
| Barcode # | 9341625002798 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-RAINPLK
Rainbow Polka Stencil
$8.55
SKU: HA9120
Stencil Mini Silk Paisley Cupcake Set
$7.03
SKU: HA1090
Stencil Hibiscus ROUND Top 8 inch
$10.08
SKU: HA8060
Stencil Fleur De Lis Side Tier 2
$8.71
SKU: CC-MS019
Champagne Mesh Stencil
$35.00
SKU: EA-ST-GEOSPIN
Geo Spinner Stencil
$8.55
SKU: HA9130
Stencil Fleur de Lis Icon Set
$6.14
SKU: EA-ST-ILLWAVE
Illusion Waves Stencil
$8.55