Stencil Baby Animals Cupcake/Cookie Set Large
SKU: HA9050BRAND: Designer Stencils
3 Inch Per Circle
(HA9050)
| SKU | HA9050 |
| Barcode # | 9341625002910 |
| Brand | Designer Stencils |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.001m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.000090000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: EA-ST-RAINHTS
Rainbow Hearts Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-ILLMARB
Illusion Marble Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-BOLLY
Bollywood Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-FSPIRAL
Fireworks Spiral Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-GIRAFFE
Animal Giraffe Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-SPCITY
Sprinkle City Stencil
$8.55
SKU: EA-ST-HEARTSS
Hearts Scattered Stencil
$8.55
SKU: HA9280
Stencil Baby Face Set Large
$10.40