Cutter S/Steel Water Lily Leaves Set 3 (Ea)
SKU: HA7017BRAND: Shapez
(HA7017)
| SKU | HA7017 |
| Barcode # | 9341625002279 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA-8056
Flamingo Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA7008
Cutter S/Steel Hearts Cutter Set 3 Medium (Ea)
$6.22
SKU: FF-STAR
Star Cutter 10cm x 8cm
$4.95
SKU: HA7009
Cutter S/Steel Blossom (Ea)
$3.94
SKU: HA-937705
Mini Cat Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA-937682
Palm Tree Cookie Cutter
$3.50
SKU: FF-LIPS
Lips Cutter 12cm x 5.5cm
$4.95
SKU: HA-937750
Rainbow Cookie Cutter
$3.50