Cutter S/Steel Daisy Everlasting large (Ea)
SKU: HA7014BRAND: Shapez
(HA7014)
| SKU | HA7014 |
| Barcode # | 9341625002248 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: GL1400
Glitter Pastel Baby Green
$5.25
SKU: CCBOX24-P
24 Hole Cupcake Box Select Insert (ea)
From $3.50
SKU: CCBOX4-LG
4 Hole Cupcake Box 180x180x100mm Large WHITE
More From This Category
SKU: HA-937651
Popsicle Ice Block Cookie Cutter
$3.70
SKU: HA7501
Cutter S/Steel Butterfly Small (Ea)
$4.56
SKU: HA7001
Cutter S/Steel Calyx Med No.2 35mm (Ea)
$3.78
SKU: FF-ORCHD
Orchid Cutter 9cm x 9cm
$4.95
SKU: FF-PURSE
Clutch Purse Cutter 9cm x 8cm
$4.95
SKU: HA7018
Cutter S/Steel Oriental Lily (Ea)
$6.06
SKU: HA7016
Cutter S/Steel Tiger Lily Leaf (Ea)
$3.10
SKU: HA7006
Cutter S/Steel Heart No 2 (Ea)
$2.21