Baby Jumpsuit Cutter 9.5cm x 10cm
SKU: FF-BABJMPBRAND: Statewide Food Distributors
(FF-BABJMP)
| SKU | FF-BABJMP |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: ED3041H
Cachous 4mm Silver Hangsell (50g)
$3.75
SKU: CON-7X7X4-500
7x7x4" Cake Box PE Milkboard (100)
$66.00
SKU: CB6S1416
6mm MDF Board Silver Rectangle 14x16"
$6.19
More From This Category
SKU: HA-937651
Popsicle Ice Block Cookie Cutter
$3.70
SKU: HA7500
Cutter S/Steel Teddy Bear Sitting (Ea)
$3.47
SKU: HA7000
Cutter S/Steel Calyx Tiny Cutter (Ea)
$3.15
SKU: FF-BABBOT
Baby Bottle Cutter 5cm x 12cm
$4.95
SKU: HA7001
Cutter S/Steel Calyx Med No.2 35mm (Ea)
$3.78
SKU: FF-LIPS
Lips Cutter 12cm x 5.5cm
$4.95
SKU: FF-PURSE
Clutch Purse Cutter 9cm x 8cm
$4.95
SKU: FF-GIFT
Gift Cutter 7.5cm x 10cm
$4.95