Rainbow Cookie Cutter
SKU: HA-937750BRAND: Cake Craft Australia
Product size approx.: 8.cm x 5.4cm
(HA-937750)
| SKU | HA-937750 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7503
Cutter S/Steel Baby Bib Small (Ea)
$4.56
SKU: HA7001
Cutter S/Steel Calyx Med No.2 35mm (Ea)
$3.78
SKU: HA7501
Cutter S/Steel Butterfly Small (Ea)
$4.56
SKU: HA7009
Cutter S/Steel Blossom (Ea)
$3.94
SKU: HA7015
Cutter S/Steel Arum Lily Set 3 (Ea)
$6.84
SKU: HA7008
Cutter S/Steel Hearts Cutter Set 3 Medium (Ea)
$6.22
SKU: HA7012
Cutter S/Steel Catteleya Orchid No.2 Med (Ea)
$7.09