Pineapple Cookie Cutter
SKU: HA-937866BRAND: Cake Craft Australia
Product size approx.: 10.5cm x 6.2cm
(HA-937866)
| SKU | HA-937866 |
| Brand | Cake Craft Australia |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
SKU: DPB22C
Disposable Piping Bags Clear 22" (100pc)
$32.20
SKU: BNCES4403
Assorted Leaf Silicone Mould
$10.00
SKU: KSCA0016
Katy Sue MINIATURE MUSIC SET Silicone Mould
$21.75
More From This Category
SKU: HA7023
Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
$4.05
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73
SKU: HA7501
Cutter S/Steel Butterfly Small (Ea)
$4.56
SKU: HA5052
Cutter Snow Flake Set of 5
$13.69
SKU: HA-937484
Baby Feet Cookie Cutter - 2 Pcs
$5.50
SKU: HA-937750
Rainbow Cookie Cutter
$3.50