Dragon Fly Cutter 9cm x 6cm
SKU: FF-DGFLYBRAND: Statewide Food Distributors
(FF-DGFLY)
| SKU | FF-DGFLY |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA8210
Cutter Large Number 100mm
$44.55
SKU: HA-937866
Pineapple Cookie Cutter
$2.75
SKU: HA7502
Cutter S/Steel Angel/Fairy (Ea)
$3.78
SKU: HA7006
Cutter S/Steel Heart No 2 (Ea)
$2.21
SKU: HA7005
Cutter S/Steel Funky Hearts Set 4 (Ea)
$7.79
SKU: HA-937750
Rainbow Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73