Baby Bottle Cutter 5cm x 12cm
SKU: FF-BABBOTBRAND: Statewide Food Distributors
(FF-BABBOT)
| SKU | FF-BABBOT |
| Brand | Statewide Food Distributors |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000160000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7012
Cutter S/Steel Catteleya Orchid No.2 Med (Ea)
$7.09
SKU: HA7022
Cutter S/Steel Carnation/Chicken Feet Small Cutte
$2.13
SKU: HA-C527
Cutter S/Steel Orchid Cymbidium Large #3
$5.85
SKU: HA7003
Cutter S/Steel Formal Rose Petal set 4 (Ea)
$6.93
SKU: HA-937682
Palm Tree Cookie Cutter
$3.50
SKU: HA7006
Cutter S/Steel Heart No 2 (Ea)
$2.21