Cutter S/Steel Blossom (Ea)
SKU: HA7009BRAND: Shapez
(HA7009)
| SKU | HA7009 |
| Barcode # | 9341625002194 |
| Brand | Shapez |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Statewide Food Distributors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
SKU: HA7023
Cutter S/Steel Tulip Cutter Set 2 (Ea)
$4.05
SKU: HA7013
Cutter S/Steel Phalaenopsis Orchid Large 3 (Ea)
$8.73
SKU: HA7501
Cutter S/Steel Butterfly Small (Ea)
$4.56
SKU: HA5052
Cutter Snow Flake Set of 5
$13.69
SKU: HA-937484
Baby Feet Cookie Cutter - 2 Pcs
$5.50
SKU: HA-937750
Rainbow Cookie Cutter
$3.50